Inteligentna kamera z monitorem powietrza Nokia HD Home Monitoring Camera

Nadzór wideo w domu-od dawna nie jest to skomplikowana rzecz, która może być zorganizowana tylko przez dobrze zorientowanych ludzi lub z pomocą wyspecjalizowanych firm. Różne kamery od dawna zachwycają takimi funkcjami, jak śledzenie ruchu, Nagrywanie dźwięku i tryb nocny.

Ale stara dobra Nokia była w stanie zaskoczyć, wprowadzając Aparat z całą gamą zabójczych funkcji. Nokia HD Home Monitoring Camera to również analizator powietrza, a także prawdopodobnie najlepsza niania ze wszystkich dostępnych.

Funkcje aparatu są dość standardowe do tej pory, ale nie jest to konieczne: rozdzielczość wideo 1080p, tryb nocny, wbudowane (zdalnie włączane i wyłączane) oświetlenie i mikrofon.

Możesz podłączyć go do sieci przez Wi-Fi lub Ethernet, a dzięki specjalnemu planowi Premium możesz zapisać nagranie w chmurze. W przypadku długich podróży przydatna jest nie tylko funkcja wysyłania fragmentów po wykryciu ruchu, ale także wbudowany wyłącznik czasowy: w ciągu kilku minut można oglądać cały dzień.

Ale funkcjonalność niania, jak wspomniano powyżej, jest wyjątkowa: możesz zobaczyć dziecko w Dzień Iw Nocy.

Możesz użyć kamery do rozmowy, aby uspokoić dziecko na odległość, a także umieścić mu jedną z kojących melodii za pomocą wbudowanych wysokiej jakości głośników. Tak, jest to również kolumna, a oprócz melodii można użyć oświetlenia jako lampki nocnej.

Dzięki funkcji wykrywania czystości powietrza możesz być spokojny nie tylko dla bezpieczeństwa dziecka, ale także dla wszystkich członków rodziny. System powiadomi Cię, jeśli powietrze w pomieszczeniu wykracza poza zalecane wartości, a to jest powód, aby sprawdzić dom na czas.