Zestaw DJI Fly Więcej Kit Dla Mavic 2 PCT

Widząc możliwości dronów DJI z serii Mavic 2, chcę jak najszybciej zdobyć taką za wszelką cenę. Często, wybierając między zakupem Quadrocoptera w rozszerzonym wyposażeniu i możliwością szybkiego przetestowania nowej „zabawki”, druga opcja wydaje się lepsza, a dopiero potem pojawia się potrzeba zakupu baterii.

I adapterów. A także zapasowe śruby, ładowanie do samochodu, torba do przenoszenia tego wszystkiego wygodnie, dobrze, i kilka innych przydatnych drobiazgów, które zwykle pojawiają się w Combo zestawy.

Teraz masz możliwość zakupu oryginalnego certyfikowanego (Rostest) zestawu akcesoriów Fly More Kit już po zakupie quadcopter i zaoszczędzić, w porównaniu z zakupem każdego akcesorium osobno.

Co zawiera Fly Więcej zestaw?

Przede wszystkim dwie zapasowe baterie. Dzięki trzem akumulatorom można latać do półtorej godziny, z krótkimi przerwami na wymianę baterii. Posiadanie dołączonego ładowania samochodowego pozwala na ładowanie akumulatora podczas lotu Quadrocoptera na innych-pełne naładowanie jednej inteligentnej baterii wynosi 90 minut.

Wysoka moc baterii Mavic 2 sprawia, że fizycznie niemożliwe jest ładowanie ich całkowicie szybciej, ale można jednocześnie (choć dłużej) ładować kilka akumulatorów za pomocą koncentratora, który jest również zawarty w tym zestawie.

Dzięki niemu nie będziesz musiał wstawać w nocy przed podróżą, aby zmienić baterie ładujące się w domu z sieci, jeśli zapomnisz to zrobić z wyprzedzeniem, aw samochodzie możesz teraz ładować nie jeden, ale do czterech akumulatorów jednocześnie.

Nie jest tajemnicą, że do sterowania quadrocopterami zwykle potrzebny jest smartfon i jest on potrzebny nie tylko do tego.

Jeśli poszedłeś z dronem „na dwóch”, a pod ręką nie ma przenośnej baterii, a telefon ma zamiar usiąść – można go szybko naładować, wydając tylko 20% naładowania jednej z baterii Mavic 2, za pomocą specjalnego adaptera, który zamienia baterię Quadrocoptera w 10 Watt USB Powerbank.

Fly More Kit zawiera również cztery śruby o niskim poziomie hałasu, a aby wygodnie nosić sam quadcopter i wszystkie akcesoria, zawiera wygodną markową torbę z wieloma przegrodami zapinanymi na zamek, solidnym uchwytem i odpinanym paskiem na ramię.

Może pomieścić Quadcopter, pilota, do czterech baterii, a także śruby, karty pamięci, filtry i inne drobne akcesoria, poza tym nadal będzie miejsce na smartfona.