Xiaomi Mijia Inteligentne Kamery CCTV kamery

Kamera CMSXJ11A firmy Xiaomi ułatwia organizowanie nadzoru wideo i dostęp do wielu przydatnych funkcji bez pogrążania się w subtelnościach. Bez wystających przewodów i instalacji ukrytych przewodów-instalacja kamery nie jest trudniejsza niż powieszenie zdjęcia na ścianie.

Urządzenie jest zasilane przez wbudowany akumulator, który wystarcza na 100 dni pracy.

Obudowa Mijia Smart Camera jest chroniona przed kurzem i wilgocią zgodnie ze standardem IP65, dzięki czemu może być używana niemal wszędzie: w domu, w kraju, w garażu, a także w pomieszczeniach małych firm.

Wysokiej jakości optyka i nowoczesny czujnik pozwalają aparatowi na zapewnienie wysokiej jakości obrazu zarówno w dzień, jak iw ciemności, a opcjonalny moduł podczerwieni wykrywa osoby i Obiekty emitujące sygnały podczerwieni w odległości do 10 metrów od obiektywu.

Istnieje tryb wykrywania ludzi, w którym automatycznie otrzymasz wiadomość na smartfonie. Precyzyjny inteligentny system identyfikacji osób pozwala zaoszczędzić miejsce na wideo i czas oglądania. Mijia Smart Camera nie zareaguje na ptaki i małe zwierzęta.

Konstrukcja Smart Camera jest zwięzła i bezproblemowo pasuje do każdego wnętrza. Mechanizm zawiasowy umożliwia łatwą regulację pożądanego kąta.

Kamera CCTV łączy się za pośrednictwem bezprzewodowej bramki dołączonej do zestawu. Konfiguracja bramy jest prosta i nie zajmuje dużo czasu. Wideo jest automatycznie przesyłane do niego, a następnie pojawia się powiadomienie na smartfonie. Ponadto film jest przesyłany do chmury, gdzie jest przechowywany za darmo przez tydzień.

Aparat jest wyposażony w Gniazdo micro SD, dzięki czemu archiwum wideo można zduplikować na karcie. Natychmiastowe Powiadomienia alarmowe pozwalają szybko reagować, gdy występują sytuacje niezależne.