Kamera akcji DJI Osmo Pocket

Zwykłe kamery akcji nie są już zaskoczeniem, ponieważ możliwość nagrywania wideo 4K, nie wspominając o 1080p z dużą szybkością klatek na sekundę, od dawna jest w smartfonach. Ale kto, jak nie DJI-producent najfajniejszych latających aparatów fotograficznych, zapewniających płynne wideo i wyraźne zdjęcia-może wyprodukować taką kamerę akcji, której nawet właściciele najlepszych flagowych smartfonów będą chcieli?

DJI Osmo Pocket wyróżnia się nie tylko kompaktowymi rozmiarami i wygodą – posiada w pełni mechaniczny stabilizator, którego wydajność nie jest dostępna dla konwencjonalnych systemów stabilizacji w smartfonach.

Co więcej, takie ” zawieszenie „pozwala na łatwe fotografowanie przy długich czasach otwarcia migawki, dzięki czemu możliwe jest nocne fotografowanie o takiej jakości, że nawet posiadacze najwyższej klasy lustrzanek cyfrowych i” lustrzanek ” nie mogliby powtórzyć tego bez profesjonalnego statywu.

Konstrukcja DJI Osmo Pocket jest tak kompaktowa i przemyślana, że można sterować kamerą jedną ręką.

Ponieważ mechaniczne zawieszenie nagrzewa się podczas pracy, inżynierowie DJI musieli zrobić to, co niemożliwe i wdrożyć cichy system chłodzenia.

Aparat ma swój mały kolorowy wyświetlacz, ale tak jest w przypadku, gdy rozmiar nie ma znaczenia, ponieważ do Osmo Pocket można podłączyć smartfon za pomocą specjalnego złącza, a adaptery do iPhone ‚ a (Lightning) i urządzeń z systemem Android (Type-C) są już w zestawie.

Co więcej, za pośrednictwem gniazda do podłączenia smartfona można podłączyć również opcjonalne akcesoria DJI sprzedawane osobno: Moduły bezprzewodowe, dodatkowe elementy sterujące oraz adaptery. Aparat można również uzupełnić filtrami ND, a dzięki czemu można nie ograniczać się do kreatywności, zaimplementowano obsługę kart micro SDXC UHS-I U3.

Stabilizator całkowicie eliminuje drżenie rąk, podczas chodzenia lub jazdy, a ponieważ moduł kamery może się z nim poruszać-jego możliwości mogą być wykorzystywane do śledzenia obiektów, ludzi, a także zwierząt.

Za pomocą zastrzeżonej aplikacji można wypróbować wiele niesamowitych efektów i scenariuszy fotografowania, a także przesłać materiał do pamięci smartfona do przechowywania, przetwarzania lub publikowania w sieciach społecznościowych.

Kamera Osmo Pocket wyróżnia się matrycą jakości i może nagrywać zarówno w FORMACIE JPEG, jak i DNG (RAW), a dla wideo przewidziano specjalny algorytm D-Cinelike. Jak przystało na nowoczesną kamerę akcji, DJI Osmo Pocket może nagrywać wideo 4K z prędkością do 60 kl./s, a szybkość transmisji wideo wynosi 100 MB / s.

Działa niesamowity gadżet z wbudowanej baterii i ładuje się z dowolnego NSU z USB lub komputera.

Wszystkie urządzenia i akcesoria DJI w sklepie Big Geek są certyfikowane (Rostest) i sprzedawane z zastrzeżoną gwarancją od DJI. Okres gwarancji na różne modele i akcesoria może się różnić i jest zgodny z ustalonym przez producenta (DJI) produktem przeznaczonym do sprzedaży na terytorium Federacji Rosyjskiej.